SPEGEL, nyrokokostil. 1900-tal.

312822. SPEGEL, nyrokokostil. 1900-tal.

Höjd 140 x 52 cm.

Bruksslitage, nötmärke på ramens övre del höger sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 140 x 52 cm.

Antal besök: 836