BOKHYLLOR, 3 delar, 1960/70-tal.

312813. BOKHYLLOR, 3 delar, 1960/70-tal.

Teak. 2 sektioner med hyllplan samt skåp i nedre delen. Skrivskiva i mittparti med lådor i front. Total längd 239, djup 40, höjd 165 cm.

Bruksslitage, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 115