SOFFBORD, "Elddans", Algot P Törneman, Seffle Möbelfabrik, signerad, numrerad 187/200. 1960-tal.

312685. SOFFBORD, "Elddans", Algot P Törneman, Seffle Möbelfabrik, signerad, numrerad 187/200. 1960-tal.

Emaljerad röd skiva. Stomme i lövträ. Längd 123, bredd 68, höjd cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 971