FRANS LARSSON. "Våran Prost". Olja på pannå, signerad.

31264. FRANS LARSSON. "Våran Prost". Olja på pannå, signerad.

26x20 cm.

Frans Larsson (1894–1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

26x20 cm.

Frans Larsson (1894–1957)

Antal besök: 2 115