FÅTÖLJ, Chippendale. 1900-talets första hälft.

3125892. FÅTÖLJ, Chippendale. 1900-talets första hälft.

Fast stoppad sits och rygg, rikt snidad dekor längs armlän samt fötter.

Sitthöjd 47, rygghöjd 80 cm.

Bruksslitage. Slitage spå textil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 47, rygghöjd 80 cm.

Antal besök: 402