HÖRNSKÅP, Gustaviansk stil. 1900-talets andra hälft.

312539. HÖRNSKÅP, Gustaviansk stil. 1900-talets andra hälft.

Speglar med kannellerad dekor samt beslag i mässing krönta av rosetter. Höjd 176,5 cm, bredd 85 cm, djup 49 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 960