OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Vindhem", färglitografi, signerad och numrerad 322/360.

312518. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Vindhem", färglitografi, signerad och numrerad 322/360.

37,5 x 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

37,5 x 47 cm.

Antal besök: 930