SOFFBORD, 1960/70-tal.

SOFFBORD, 1960/70-tal.
3120883. SOFFBORD, 1960/70-tal.

Underrede av trä med rökfärgad glasskiva.

Längd 120, bredd 79, höjd 51 cm.

Bruksslitage. Nagg på glasskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 791