Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
MAX MIKAEL BOOK. "Absurditet m. kapsel", akvarell. Signerad.
312052. MAX MIKAEL BOOK. "Absurditet m. kapsel", akvarell. Signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
17 x 25,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
17 x 25,5 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 245