MATTA, Kelim, ull. Persien, 1900-tal. 189 x 101 cm.

311944. MATTA, Kelim, ull. Persien, 1900-tal. 189 x 101 cm.

Stiliserad dekor i rader samt rikt dekorerad bård i polykroma färger.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 493