KOHUD, "Tiger print", Skinnwille. 2000-tal. 235 x 168 cm.

311731. KOHUD, "Tiger print", Skinnwille. 2000-tal. 235 x 168 cm.

Tigermönstrad.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tigermönstrad.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 173