TAKARMATUR, akryl samt krom, "Balmoral", by Rydéns. 2000-tal.

311705. TAKARMATUR, akryl samt krom, "Balmoral", by Rydéns. 2000-tal.

Diameter 36 cm, höjd 41 cm.

Smärre bruksslitage, extra prismor medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 36 cm, höjd 41 cm.

Antal besök: 9 747