FIGURINER i porslin, ett par, "Hemvändarhundar", Beswick, England.

311669. FIGURINER i porslin, ett par, "Hemvändarhundar", Beswick, England.

Höjd 9 cm.
Längd 6,5 cm.
Märkta Beswick England 1378-7.
Förgylld dekor.

Krackelerade.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 cm.
Längd 6,5 cm.
Förgylld dekor.

Krackelerade.
Bruksskick.

Antal besök: 2 922