GILLIS LUNDGREN. Fåtölj/Soffmodul "Tajt" Ikea 1970-tal.

3111305. GILLIS LUNDGREN. Fåtölj/Soffmodul "Tajt" Ikea 1970-tal.

Klädd med canvas, band i läder, utfällbar.

Sitthöjd 36
Höjd 72
Bredd 90
Djup 85
Utfälld 170x90

(cm).

Bruksslitage.

Gillis Lundgren (1929–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 36
Höjd 72
Bredd 90
Djup 85
Utfälld 170x90

(cm).

Bruksslitage.

Gillis Lundgren (1929–2016)

Antal besök: 1 532