KAFFESERVIS, 16 delar, "Adam", Stig Lindberg, 1900-talets mitt.

311095. KAFFESERVIS, 16 delar, "Adam", Stig Lindberg, 1900-talets mitt.

7 st koppar, höjd 5,2 cm.
9 st fat, diameter 12,5 cm.

Bruksslitage. 2 kaffekoppar med limmade öron samt. Några fat samt koppar med dekormissar.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 st koppar, höjd 5,2 cm.
9 st fat, diameter 12,5 cm.

Antal besök: 1 079