STOLAR, 4 st, "ÖGLA", Gillis Lundgren, IKEA, 1900-talets andra hälft.

311092. STOLAR, 4 st, "ÖGLA", Gillis Lundgren, IKEA, 1900-talets andra hälft.

Svartlackade.

Bruksslitage, nött färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartlackade.

Bruksslitage, nött färg.

Antal besök: 1 791