TAKLAMPA, mässing. Art Deco 1930/40-tal.

311085. TAKLAMPA, mässing. Art Deco 1930/40-tal.

Skärm med genombruten dekor.
65,5 cm.

Bruksslitage repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skärm med genombruten dekor.
65,5 cm.

Bruksslitage repor.

Antal besök: 589