FÅTÖLJ MED FOTPALL, "Timeout", Conform, 2000-tal.

3105806. FÅTÖLJ MED FOTPALL, "Timeout", Conform, 2000-tal.

Lackerad träram. Stoppad och klädd i rött läder. Centralfot i trä och metall. Märkta.
Rygghöjd 104, sitthöjd 42 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 104, sitthöjd 42 cm.

Obetydligt slitage.

Sigtuna Auktionsverk
Antal besök: 837