VÄGGUR, emaljerad urtavla.

VÄGGUR, emaljerad urtavla.
3104976. VÄGGUR, emaljerad urtavla.

Diameter 22 cm.

Slitage, och skador i emalj främst runt nyckelhål. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22 cm.

Antal besök: 427