SVEN OLOV EHREN. Parti grafik, färglitografier, 3 st, signerade och daterade -84, -86 samt -89 samt numrerade HC IV/XXX, 33/360 och 128/250.
310075. SVEN OLOV EHREN. Parti grafik, färglitografier, 3 st, signerade och daterade -84, -86 samt -89 samt numrerade HC IV/XXX, 33/360 och 128/250.
Motiv med vildmark och växtlighet
73 x 55 cm, signerad och daterad -84 samt numrerad HC IV/XXX
67 x 55 cm, signerad och daterad -86 samt numrerad 33/360
75 x 55 cm, signerad och daterad -89 samt numrerad 128/250.