Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
310075. SVEN OLOV EHREN. Parti grafik, färglitografier, 3 st, signerade och daterade -84, -86 samt -89 samt numrerade HC IV/XXX, 33/360 och 128/250.
« Tillbaka till föremålet