SKULPTUR, gips, "Venus från Melos". 1900-talets första hälft.

309743. SKULPTUR, gips, "Venus från Melos". 1900-talets första hälft.

Har stått som trädgårdsskulptur sedan 50-talet.
Höjd 85 cm.

Patina, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 85 cm.

Patina, slitage.

Antal besök: 1 879