VIKTSATS i LÅDA, trä och metall, Persien, sannolikt 1800-tal.

309708. VIKTSATS i LÅDA, trä och metall, Persien, sannolikt 1800-tal.

Låda, 15 x 26 cm, höjd 5 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, patina. Repor och märken, skada vid lådans lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låda, 15 x 26 cm, höjd 5 cm.

Antal besök: 1 067