VASER, ett par, silver, Persien. 1900-tal. Vikt 590 gram.

309562. VASER, ett par, silver, Persien. 1900-tal. Vikt 590 gram.

Graverad och ciselerad dekor. Höjd ca 17 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, mörknat silver, bucklor vid fötterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 769