BRICKOR, 5 st, förtennad koppar, Persien. 1900-tal.

309544. BRICKOR, 5 st, förtennad koppar, Persien. 1900-tal.

Graverat och ciselerat historiskt motiv, samt 25,7 x 29,7 cm samt 39,5 x 31 cm.

Bruksslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, patina.

Antal besök: 1 018