TENNFAT, Johan Fredrik Werrenrath, Lund, 1849.

309490. TENNFAT, Johan Fredrik Werrenrath, Lund, 1849.

Diameter 37 cm
Stämplat IFW, T4, Lund
Inskriptioner på baksidan av brättet.

Bruksslitage
Åldersslitage
Bucklor
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 37 cm
Stämplat IFW, T4, Lund

Bruksslitage
Åldersslitage
Bucklor
Repor.

Antal besök: 2 381