Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
FOLKE HENELL. Fors, olja på pannå. Signerad och daterad 1961.
309445. FOLKE HENELL. Fors, olja på pannå. Signerad och daterad 1961.
33 x 44 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 44 cm.
Smärre slitage.
Stadsauktion Sundsvall
2 388