Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
BENGT LINDSTRÖM. Litografi, signerad i plåten samt dedikation "Bonne année".
309442. BENGT LINDSTRÖM. Litografi, signerad i plåten samt dedikation "Bonne année".
29 x 19 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 x 19 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 052