309374. PIANO, elektriskt, "Piano bass", Rhodes, California, 1960-tal.
Etikettmärkt: Rhodes, maker´s of fine keyboard instruments
Elpiano integrerad i väska
Väskans mått, längd 58, bredd 55, höjd 24 cm
INFO
DEMO.
Repor, yttre väskan med färgbortfall på märket, ej genomgången.