54 x 37,5 cm. Frej Gefle Velocipedfabrik GEFLE. Tillverkare A-B. HUGO BRUSEWITZ BLECKVARUFABRIK, GÖTEBORG.
Smärre skador, rost, bucklor, ytsmuts, bruksslitage.