54 x 37,5 cm.
Frej Gefle Velocipedfabrik GEFLE.
Tillverkare A-B. HUGO BRUSEWITZ BLECKVARUFABRIK, GÖTEBORG.

Smärre skador, rost, bucklor, ytsmuts, bruksslitage.

54 x 37,5 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Gävle, Sverige
Gästriklands Auktionskammare
Föremålsnr
309299

Om auktionshuset

Namn
Gästriklands Auktionskammare AB
Momsnr
SE556989370301
Org.nr
556989-3703
Telefon
026101333
Adress

Södra Kungsgatan 59
802 55 Gävle
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 753