ANDERS KNUTSSON. "ANDERS KNUTSSON".

3091399. ANDERS KNUTSSON. "ANDERS KNUTSSON".

Silkscreen, signerad och daterad 1982, artist proof, ca 29x47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 495