SVÄN GRANDIN. Olja på pannå, signerad samt daterad 63.

309098. SVÄN GRANDIN. Olja på pannå, signerad samt daterad 63.

59 x 48 cm.

Fåtal märken på pannå.

Svän Grandin (1906–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 48 cm.

Fåtal märken på pannå.

Svän Grandin (1906–1982)

Antal besök: 1 371