Servisdelar i benporslin i form av 2 skålar och en tekanna
Skål märkt 23, höjd 8,5 cm
Skål, höjd 7 cm
TekKanna med bambuhantag, höjd 12,5 cm
Stämplade Gustavsberg Bohus-Berså Stig Lindberg Sweden
I produktion första gången 1961 - 1974.
Bruksskick
Kanna med avvikande handtag.
Skål märkt 23, höjd 8,5 cm
Skål, höjd 7 cm
Bruksskick
Kanna med avvikande handtag.