BORDSTÄNDARE SAMT ASKFAT, 5 delar, 1900-tal.

308973. BORDSTÄNDARE SAMT ASKFAT, 5 delar, 1900-tal.

Gasdriven bordständare
Höjd inklusive insats, 13 cm
Ställ i gulmetall för 4 askfat i glas
Längd 12 cm.

Bruksskick
Ej funktionstestad
Bottenetikett på tändare saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gasdriven bordständare
Höjd inklusive insats, 13 cm
Längd 12 cm.

Bruksskick
Ej funktionstestad

Antal besök: 1 150