KOPPARBUNKAR samt mässingsmortel.

308711. KOPPARBUNKAR samt mässingsmortel.

Aladåbform samt kopparbunkar, diam mellan 8 - 30 cm.
Mässingsmortel, höjd inkl. mortel 21 cm.

Åldersslitage samt lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage samt lagning.

Antal besök: 1 172