AXEL OLSON. Färglitografi.

AXEL OLSON. Färglitografi.
308259. AXEL OLSON. Färglitografi.

Varvet i Falkenberg. Signerad och numrerad 201/260 ex.
24x32 cm.

Bruksslitage.

Axel Olson (1899–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

24x32 cm.

Bruksslitage.

Axel Olson (1899–1986)

Antal besök: 1 413