FÅTÖLJ, "Grace 61", IKEA, 1960-tal.

3078414. FÅTÖLJ, "Grace 61", IKEA, 1960-tal.

Med löstagbar sittplymå, armstöd med teakbrickor.
Rygghöjd 77, rygghöjd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 77, rygghöjd 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 183