LAVOAR, jugend, tidigt 1900-tal.

3077339. LAVOAR, jugend, tidigt 1900-tal.

Längd, 67, bredd 50, höjd 111 cm.

Slitage, repor, märken, skiva med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 301