307605. BOKHYLLOR, 1 par med skrivskiva, "Futura", David Rosén, Nordiska Kompaniet.
Total längd inkl samtliga delar ca 200 cm.
Bokhyllor á längd 60 cm. Skrivskiva ca 80 cm.
Bredd 41 cm. Höjd ca 198,5 cm.
Slitage, fläckar, märken, repor, enstaka avslag.
Nyckel/nycklar finns.