ERIC LUNDGREN. Strandmotiv med eka, olja på duk, signerad.

307453. ERIC LUNDGREN. Strandmotiv med eka, olja på duk, signerad.

45 x 65 cm.

Skadad ram.

Eric Lundgren (1907–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 65 cm.

Skadad ram.

Eric Lundgren (1907–2001)

Antal besök: 864