FAT, fajans, Stig Lindberg, Gustavsberg, 1950-tal.

307448. FAT, fajans, Stig Lindberg, Gustavsberg, 1950-tal.

Handmålad dekor. Signerad med Studiohanden.
Längd 12,5 cm.

Hårlinjespricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 12,5 cm.

Hårlinjespricka.

Antal besök: 820