BERT-JOHNNY NILSSON. Litografi, signerad B Johnny Nilsson.

3070968. BERT-JOHNNY NILSSON. Litografi, signerad B Johnny Nilsson.

37x48cm (bildstorlek).

Bert-Johnny Nilsson (1934–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

37x48cm (bildstorlek).

Antal besök: 412