DOCKHUS, Lundby, med dockor och möbler, 1970-tal.

3065850. DOCKHUS, Lundby, med dockor och möbler, 1970-tal.

Inredning med lampor husgeråd och människor.
Längd 90, bredd 29,5, höjd 37,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 567