HARALD WIBERG. Älg i vatten, färglitografi, signerad, numrerad 150/180, daterad 1976.

306440. HARALD WIBERG. Älg i vatten, färglitografi, signerad, numrerad 150/180, daterad 1976.

34 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harald Wiberg (1908–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harald Wiberg (1908–1986)

Antal besök: 2 002