FYLLESVIN och KARAFF, glas, 1900-talets första halva.

306383. FYLLESVIN och KARAFF, glas, 1900-talets första halva.

Kaff med Oscar II monogram, höjd 18 cm. Fyllesvin länd 23 cm.

Fyllesvin med limmat öra, mindre nagg på klövar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 086