HÖGTALARE, 2 st, modell A 510, Jamo, Danmark, 19/2000-tal.

3063649. HÖGTALARE, 2 st, modell A 510, Jamo, Danmark, 19/2000-tal.

För vägghängning, ca 35 x 40 cm vardera.

Bruksslitage, ej funktionstestade, kablage saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 585