PAUL HOFF. Figuriner, 3 st, stengods, bl.a. "Ripa", Gustavsbergs Studio. 1900-talets andra hälft.

306131. PAUL HOFF. Figuriner, 3 st, stengods, bl.a. "Ripa", Gustavsbergs Studio. 1900-talets andra hälft.

Stämplade.
Längd 10-22 cm.

Smärre bruksslitage. Ripa med nagg på bakre delen av vingen.

Paul Hoff (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade.
Längd 10-22 cm.

Paul Hoff (Född 1945)

Antal besök: 1 891