SERVISDELAR, 6 st, "Anemon", Marianne Westman, Rörstrand ,1900-talets mitt.

305728. SERVISDELAR, 6 st, "Anemon", Marianne Westman, Rörstrand ,1900-talets mitt.

6 st djupa tallrikar, diameter 19,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 715