SVEN WEJSFELT. Vas, stengods, Gustavsberg Studio. Signerad och numrerad, 9/75, 1990.

305652. SVEN WEJSFELT. Vas, stengods, Gustavsberg Studio. Signerad och numrerad, 9/75, 1990.

Grå och vit spräcklig harpälsglasyr.
Höjd 24,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 203